Kuba Ludvík (Poděbrady 1863 - 1956 Praha)
Gloksinie, signováno a datováno vpravo dole L. Kuba 1944, olej/karton, 43 x 34,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |